www.begummayda.com’dan yapacağınız alışverişlerinizde siparişinizi teslim tarihinden 1 hafta içinde değişim yada iade yapabilirsiniz.

 

•İade ve değişim yapabilmemiz için ürünlerin giyilmemiş ,deforme olmamış,  etiketleri kopmamış, kullanılabilme özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.

 

•İndirimli ürünler zararına, en dip fiyatlarda satıldığı için iade veya değişim yoktur, bu durum sipariş onaylanırken en son kullanıcı sözleşmesinde de yer almaktadır.

 

•Anlaşmalı kargo firmamız Aras Kargodur iade kodumuz 2220254551347 ile karşı ödemeli göndermeniz gerekmektedir. Değişim ve iadelerde kargo ücretleri siz müşterilerimize aittir, ortalama 75-85 TL  Kargo ücreti iade edilecek tutarınızdan düşürülecektir.

 

•Gönderdiğiniz değişimlerde Hediye Çeki isterseniz, kargonuz bize ulaştığı gün hesabınıza SINIRSIZ SÜRE, indirimli ürünler dahil her üründe kullanabileceğiniz hediye çeki tanımlanır ve çeki istediğiniz bir üründe daha sonra kullanabilirsiniz. Bunu bize gönderdiğiniz paketin içine 'Hediye Çeki İstiyorum' olarak yazmanız halinde hemen işleme alınır.

 

•Gönderdiğiniz ürünlerde iade isterseniz, kargonun içine not olarak 'İade İstiyorum' olarak yazmanız yeterli, paket bize ulaşıp kalite & kontrolden geçtikten sonra bankanıza bağlı olarak max 10 iş günü içinde iadeniz kartınıza yansıyacaktır. Havale ile aldıysanız bunu bize 0536 660 27 53 nuaralı whatsapp iletişim hattından belirtmeniz ve iban bilgilerini paylaşmanız gerekmektedir. 

 

 

•Tüm İade ve Değişim talepleriniz için 0536 660 27 53 whatsapp hattımızdan iletişime geçerek destek ve talep oluşturabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR